fbpx

Zwiększaj swoją sprzedaż
i rozwijaj biznes.

Jesteśmy YellowGray i z przyjemnością pomagamy osobom takim jak Ty. Małym i średnim przedsiębiorcom, którzy chcą podbijać wirtualny świat, zwiększać sprzedaż i rozwijać swoje firmy.

Sprawdź, zaufaj i postaw
na profesjonalistów

Z przyjemnością wesprzemy Twój biznes i…

Zaprojektujemy Twoją stronę internetową

Zadbamy o jej wygląd, użyteczność oraz funkcjonalność. Wszystko po to, aby swoim designem przykuwała oko, ale przede wszystkim realnie wpływała na Twój biznes.

Zajmiemy się wdrożeniem i rozwojem Twojego serwisu www lub aplikacji

Opracujemy, zaplanujemy oraz wdrożymy funkcjonalności, których potrzebujesz. Wszystko w celu ułatwienia Twojej pracy oraz przybliżenia Cię do osiągnięcia sukcesu.

Zaplanujemy i uruchomimy Twój własny sklep internetowy

Otrzymasz od nas kompleksową usługę, w której skład wchodzi projekt graficzny, funkcjonalny, a także uruchomienie całego e-sklepu. Dzięki temu tylko w jednym miejscu załatwisz wszystkie sprawy i będziesz mógł zacząć handel w Internecie.

Zobacz, z kim masz do czynienia.

YellowGray to niewielka fabryka cyfrowa. To określenie dokładnie definiuje to kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów, dla których jakość pracy, dostarczanie praktycznych rozwiązań oraz satysfakcja klienta, są zawsze na pierwszym miejscu.

Przekonaj się, dlaczego to właśnie z nami warto pracować.

Poznaj 4 najważniejsze cechy, które odróżniają nas od konkurencji, i które dadzą Ci odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie na nas powinieneś postawić.

Zapewniamy innowacyjne podejście.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy. Bywamy na targach i prezentacjach, a także podpatrujemy konkurencję. Wszystko po to, aby mieć pewność, że oferujemy Ci najnowocześniejsze, a zarazem sprawdzone rozwiązania, które przyniosą Twojej firmie faktyczne korzyści.

Rozwijamy się… i to dynamicznie!

Każdy realizowany przez nas projekt podnosi nasze kwalifikacje, uczy nowych rzeczy, a także dostarcza całkiem nowych doświadczeń. Wiedzą, którą w ten sposób zdobywamy, chętnie dzielimy się z naszymi klientami, czyli także z Tobą! Dzięki temu masz pewność, że oferujemy Ci praktyczne rozwiązania, które naprawdę mają wpływ na Twój biznes.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych technologii.

Nie ma nic gorszego niż niestabilne technologie, które zamiast pożytku przynoszą tylko nerwy i straty. Chcemy by nasze projekty były dla nas powodem do dumy, a Tobie zapewniały realne korzyści finansowe. Dlatego używamy wyłącznie sprawdzonych i dobrze przetestowanych rozwiązań, które będą Ci służyły (bezawaryjnie) przez bardzo długi czas.

Automatyzujemy to co się da (a zwłaszcza procesy).

Czas to pieniądz, dlatego nie ma sensu marnować go na czynności, które równie dobrze mogą zostać wykonane przez programy lub roboty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego poza dostarczaniem ładnych i funkcjonalnych rozwiązań, oszczędzamy także Twój czas. Nasze realizacje są w pełni zautomatyzowane po to, abyś mógł cieszyć się ich skutecznością i skupiać się na rozwoju Twojego biznesu, a nie na zastanawianiu się „jak to działa?”.

Wyróżnione realizacje

Czujesz się przekonany?

Skontaktuj się z nami, wyślij brief (chociaż bez niego też damy radę) i zacznijmy pracę nad Twoim projektem.

Yellowgray Group sp. z o.o.

ul. Masarska 13/B4,
31-534 Kraków

(+48) 579 078 470
[email protected]

Interaktywna agencja marketingowa, marketing internetowy Kraków

Jesteśmy interaktywną agencją reklamową specjalizującą się w rozwiązaniach digitalowych. Wywodzimy się z YellowGray Group – doświadczonego gracza na rynku software house’ów. Zmieniający się rynek, rosnące zapotrzebowania klientów, ale przede wszystkim nasza ambicja do stawania się jeszcze lepszymi i jeszcze bardziej innowacyjnymi sprawiła, że z grupy tej wydzieliliśmy osobny podmiot. YellowGray, bo o nim mowa to agencja marketingowa, która skupia się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu web designu, web developmentu oraz aktywnym wspieraniu branży e-commerce. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych oraz aplikacji, a swoje usługi kierujemy zwłaszcza do małych i średnich przedsiębiorców.

Agencja promocyjno-reklamowa z Krakowa

Siedziba naszej agencji interaktywnej znajduje się w Krakowie. Jednak nasze usługi marketingowe z przyjemnością świadczymy dla klientów z całej Polski (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i wiele innych), jak i z zagranicy.