#Product design #packaging

Projekt opakowań dla Modify Supplements

Za zadanie mieliśmy stworzyć od zera pełnowymiarowy produkt – suplement. Opakowanie zachowane jest w matowym i eleganckim kolorze bieli, tak, by to nazwy przykuwały największą uwagę wraz z dedykowanymi im kolorami czerwieni i fioletu. Na najważniejszych elementach wykorzystaliśmy subtelne foliowanie.

Modify Reductor

To suplement diety wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Wzmacnia wydolność podczas treningu i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Warto zauważyć ukryty przekaz, strzałki wiodące od litery „r” i „t” wskazują na słowo „reductor”, ale oznaczają też zrzucanie zbędnych kilogramów poprzez ukierunkowanie ich do dołu.

Modify Femibra

Suplement diety dedykowany kobietom. Stworzony by dbać o skórę twarzy i ciało od wewnątrz. Tutaj również można znaleźć symbolikę w literze „r”, która swoim kształtem ma przypominać kobiece narządy rozrodcze. 

Innowacyjny projekt pudełka

Na przykładzie zdjęcia kobiety zastosowaliśmy ukazanie efektu „przed i po”. Stworzyliśmy innowacyjny układ pudełka, dlatego listek z połową twarzy kobiety nachodzi na efekt „po”. Dzięki takiemu zabiegowi konsument może porównać efekty zażywania suplementu.

Jak bardzo zmienił się design?

Poniżej zestawienie produktu przed i po naszej ingerencji (od lewej stary design produktu, po prawej nasz design).

Podoba Ci się nasza praca?