Yellowgray Group

Referencje

Każda opinia jest dla nas ważna.

Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonaliśmy i z naszych partnerów-klientów, którym pomogliśmy. A potwierdzeniem są ich opinie oraz świetne rekomendacje

Dlaczego właśnie my?

Łatwa komunikacja pełna dostępność specjalistów oraz dostosowanie do potrzeb naszych klientów sprawia iż jesteśmy marką przyjazną we wszelkich negocjacjach i ustaleniach związanych z powierzoną nam realizacją.

„Wszystkie elementy, które Panowie wykonujecie działają i robicie to bardzo sprawnie. Chociaż ceny są chyba najwyższe z jakimi się spotkałem, ale jestem zadowolony 😊”

Karol Susicki, dyrektor strategiczny współtwórca MaxieDISC. Właściciel firmy KARLSEN oraz marki DIVEZONE.PL

„Bezproblemowa komunikacja, uczciwość oraz stałe wsparcie przy prowadzeniu mojego sklepu internetowego sprawiają, że razem z zespołem Yellowgray wiążę ambitne plany rozwoju mojej działalności w branży e-commerce.”

Dominik Murawski, właściciel sklepu z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym – www.techdiagnoza.pl

„W ostatnim czasie miała przyjemność współpracy z firmą Yellowgray Group Sp. z o.o. przy okazji projektu i wykonania mojej strony internetowej oraz projektów grafik m.in. ścianek i roll-upów reklamowych. Firma wykazała się bardzo dużym wyczuciem potrzeb klienta a także nowoczesnych rozwiązań. Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze na każdym etapie realizacji. Jestem zadowolona z otrzymanych produktów, szybkiej realizacji oraz bardzo miłej atmosfery. Gorąco polecam współpracę z firmą Yellowgray Group Sp. z o.o.”

Anna Stelmach, założycielka marki zajmującej się profesjonalną zabudową w dziedzinie targów

„Yellowgray pomogło mi rozwinąć sprzedaż greckich produktów w internecie. Stajemy się potężną polską marką sprzedającą żywność regionalną z innych zakątków świata”.

Krzysztof Matuła, właściciel marki Greece Company oraz sklepu greckieprzysmaki.pl

„Szczerze polecam, Pan Ryszard zawsze służy pomocą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.”

Katarzyna Ślęczka, założycielka firmy Mieszko.pl

„Po ponad dwóch latach naszej współpracy, mogę powiedzieć, że wydajność naszej pracy wzrosła. Takie działania pokazują, że jest to dla mnie stała współpraca. Za co bardzo dziękuje. Idealny czas realizacji zaplanowanych zmian na stronie. Bardzo dobra komunikacja, pomimo odkrywania branży beauty. Dużo pozytywnej energii we współpracy.”

Elżbieta Koral, założycielka Instytutu Le Pure i niekwestionowany ekspert w dziedzinie kosmetologii.

„Profesjonalizm, dbałość o klienta, oryginalność w projektowaniu i tworzeniu strony!”

Piotr Serowiecki Fidser, właściciel restauracji Czarno Na Białym