Twój zewnętrzny zespół tworzenia
i utrzymania aplikacji internetowych

Elastyczny zespół, który zapewni Ci wsparcie w zakresie
tworzenia, utrzymania aplikacji www i stron internetowych.

Bez podpisywania długoterminowych umów.

Co możemy Ci zaoferować?

Prace programistyczne
Przestań czekać tygodniami i wysłuchiwać jak trudno jest wprowadzić nowości. Wystarczy, że opiszesz nam swoje potrzeby biznesowe, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie Twojej potrzeby, zaprogramujemy je i wdrożymy.

 

Naprawa błędów w oprogramowaniu
Klienci i pracownicy zgłaszają błędy w działaniu aplikacji? Wystarczy zgłosić potrzebę naprawienia błędu. Nasi pracownicy dokonają analizę, zaproponują rozwiązanie problemu oraz wdrożą poprawkę w Twój system.

 

Integracje międzysystemowe

Potrzebujesz połączyć swój system z systemem dostawcy lub klienta? To dla nas nie problem, wykonamy integrację Twojego oprogramowania z innym narzędziem.

 

Prace graficzne
Potrzebujesz stworzyć nową grafikę, zaktualizować istniejące materiały lub wprowadzić poprawki? Możesz skorzystać z usług naszych grafików w ramach jednego rozliczenia.

redd-5U_28ojjgms-unsplash (1)

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Wypracowane procesy, własna metodyka pracy, bezpośrednia i przejrzysta komunikacja. Współpraca z zespołem, skupionym na rozwiązaniu problemu. Doświadczenie praktyków budowane w odpowiedzialnych projektach. Wiemy jak pracować, a nie tylko co powinniśmy robić.

Klienci

gc_b
md_logo_ref
moje_hobby_logo_ref
ylw_ref_logo_greckieprzysmaki

Klienci, którzy potwierdzają jakość naszej pracy

Case Studies

Custom Software Development

System informatyczny do wizyjnej inspekcji procesu pakowania przesyłek w e-commerce

Automatyzacja tłumaczeń e-commerce

Implementacja Google Cloud Translation w e-commerce

Raportowanie i podgląd wyników w czasie rzeczywistym

Oprogramowanie umożliwiające tworzenie raportów w PrestaShop

Porozmawiajmy
o współpracy

Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swoich potrzebach podczas krótkiej 15-minutowej rozmowy.
Tyle wystarczy, abyśmy wspólnie ustalili, jak możemy Ci pomóc.

Ryszard Dańda

Co-Founder Yellowgray

+48 579 078 470
[email protected]

 

Często zadawane pytania

Nie! Podpiszemy jedynie umowę o współpracy. Nie działamy w modelu ryczałtowym (abonamentowym). Rozliczamy się tylko na podstawie przepracowanych godzin oraz projektów.

Pierwsza płatność wynosi ½ wartości wybranego pakietu godzin lub ustalonego limitu. Pozostałe rozliczenie odbywa się na podstawie raportu czasu pracy lub projektu oraz ustalonego limitu działania. Na tej podstawie zostanie wystawiona faktura VAT.

Dokładniej limit kwoty, jaką nie możemy przekroczyć. Ten sposób pozwala na trzymanie w ryzach budżetu oraz kontrolować ostateczną kwotę na fakturze.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 (Kraków GMT+2, czas środkowoeuropejski), jeżeli potrzebujesz rozszerzyć godziny i dni wsparcia, jest taka możliwość. Tę kwestią ustalimy z Tobą indywidualnie przed rozpoczęciem współpracy.

Tak, nie. to zależy. Często pracujemy jako podwykonawcy. Nie chcemy ukrywać wykonanej przez nas pracy. Jednak nie musimy oznaczać naszym logotypem m.in. w stopce twojej aplikacji i strony, że ją wspieramy. Czy innym podpisem.

Tak, w pewnych wypadkach uprości i przyśpieszy to komunikację. Tę kwestię ustalimy z Tobą indywidualnie, przed rozpoczęciem współpracy.

Domyślnie chronimy wrażliwe informacje o projekcie. Jeżeli wymagane jest podpisanie NDA to nie będzie problemu z podpisaniem. Wystarczy przesłać nam umowę, zapoznamy się z nią.