E-commerce

Rozwijamy Twoją sprzedaż w Internecie.

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem oraz obsługą sklepów internetowych. Bierzemy na siebie zarówno ich zaplanowanie, wdrożenie, rozwój, jak i późniejszą obsługę (wliczając w to także marketing).

Oto działania, jakie dla Ciebie zrealizujemy.

Projektowanie

Opracowujemy design e-sklepu dbając o jego użyteczność, funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.

Wdrożenie

Wykonujemy wszystkie prace związane ze stworzeniem oraz uruchomieniem w 100% działającego sklepu internetowego.

Rozwój

Zapewniamy pełne wsparcie związane z jego rozwojem – rozbudowę o nowe funkcjonalności, poprawianie powstałych błędów i wiele więcej.

Obsługa

Świadczymy usługi związane z obsługą administracyjną, techniczną, jak i stricte marketingową.

Robimy wszystko, aby Twój sklep przynosił Ci zyski.

Marketing automation, wierzymy, że z Twojego sklepu da się wycisnąć jeszcze więcej. Dlatego poza tradycyjnymi formami reklamy, jak SEO czy PPC, wdrażamy i obsługujemy nawet najbardziej rozbudowane scenariusze marketing automation. Wykorzystując maile, smsy, notyfikacje oraz wiele innych narzędzi sprawiamy, że Twoja sprzedaż rośnie w oczach!

E-commerce, wsparcie i rozwój sklepów internetowych

E commerce to branża, która z roku na rok bardzo prężnie się rozwija. Ludzie coraz chętniej swoje przyzwyczajenia zakupowe przenoszą właśnie do Internetu, zamiast tradycyjnych sklepów stacjonarnych wybierając sklepy online. Dostrzegamy ten trend, dlatego aktywnie wspieramy przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać w kanale sprzedaży internetowej e-commerce.

W tej branży lokalizacja nie ma większego znaczenia. Dlatego pomimo tego, że nasza siedziba mieści się w Krakowie, nasze usługi związane ze wsparciem branży e-commerce świadczymy dla klientów z całej Polski. Z przyjemnością obsługujemy firmy z Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, jak i Białegostoku, czy chociażby Łodzi.