Usługi

Projektujemy butikowe sklepy internetowe

Usługa projektowania butikowego sklepu internetowego skierowana jest do firm, które chcą sprzedawać produkty swojej marki lub w ograniczonej ilości produkty innych marek.

Usługa nie jest dla Ciebie, jeżeli pragniesz stworzyć dziesiątki różnorodnych kategorii produktowych, tysiące produktów lub potrzebujesz coś jak „allegro”

Elegancki i spójny wygląd Twojej marki

Projektując butikowe sklepy internetowe, stawiamy na elegancki i spójny wygląd. Dbamy o to, by strona była przejrzysta dla użytkownika, łatwa w obsłudze, skuteczna w przekazaniu informacji.

Łatwa nawigacja i szybkie zamawianie

Jego prostota pozwala na szybkie złożenie zamówienia oraz łatwą nawigację po sklepie. Sklep jest zaprojektowany tak, by jego design był spójny z tożsamością wizualną marki, co wpływa na wzrost lojalności klientów i przyczynia się do pozytywnego odbioru marki.

Design, Technologia & Biznes

Pragniemy pchnąć sprzedaż detaliczną w całkowicie nową sferę.

Przenosimy ją na wyższy poziom. Bugujemy indywidualne i niepowtarzalne doznania.

Stabilność i bezpieczeństwo

Nasze projekty sklepów internetowych oparte są na systemie WordPress oraz rozszerzeniu WooCommerce, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo działania.

Responsywność na różnych urządzeniach

Dbamy o to, by strona była responsywna, czyli dostosowana do różnych rozdzielczości ekranów, dzięki czemu będzie wyglądać doskonale zarówno na komputerach, jak i na smartfonach. 

Partnerzy technologiczni i narzędzia integracji

Ściśle współpracujemy z partnerami technologicznymi, takimi jak np. bramki płatności. Którzy dostarczą Ci i Twojemu klientowi bezpieczne płatności. Dostawcami narzędzi integracji międzysystemowych oraz dostawcami oprogramowania typu Marketing Automation.

Wdrożenie i szkolenie z administracji sklepu

Oferujemy wdrożenie gotowego sklepu internetowego na hosting lub Twój serwer, a także szkolenie z administracji sklepu w postaci nagrań video.

 

Przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Dzięki czemu możesz samodzielnie wprowadzać zmiany w treść oraz produkty.

Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązanie sprosta oczekiwania i cele biznesowe.

Nasze realizacje w tej usłudze

Sklep marki

Sklep marki

Porozmawiajmy
o współpracy

Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swoich potrzebach podczas krótkiej 15-minutowej rozmowy.
Tyle wystarczy, abyśmy wspólnie ustalili, jak możemy Ci pomóc.

Ryszard Dańda

Co-Founder Yellowgray

+48 579 078 470
[email protected]