SEO

W ramach współpracy z nami otrzymasz profesjonalną obsługę SEO, dzięki której Twoja firma znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania. Będzie to prowadzić do pozyskania nowych użytkowników Twojej strony internetowej, a co za tym idzie – klientów dla Twojej firmy!

Czym jest SEO?

SEO to najprościej mówiąc budowanie pozycji w wyszukiwarce Google, poprzez budowę zaufania do strony, odpowiednie linkowanie oraz optymalizację treści na stronie internetowej.

Co zyskujesz

  • Jasny i przejrzysty plan na poprawę pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google
  • Cenną wiedzę z zakresu pozycjonowania, którą będziemy Ci regularnie przekazywali i którą będziesz mógł wykorzystać w przyszłości
  • Comiesięczne raporty, w których łatwo dostrzeżesz, że Twoja strona znajduje się na coraz wyższych pozycjach

Strategia SEO

Zbudujemy dla Ciebie całą strategię SEO od A do Z. Nasi specjaliści wyznaczą drogę, dzięki której pozycja Twojej strony w Google wystrzeli w górę, a Ty będziesz cieszyć się ze zdobywania nowych klientów.

Audyt SEO strony i sklepu internetowego

Przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej pod kątem SEO. Zajrzymy na każdą podstronę i sprawdzimy, co można w niej poprawić by lepiej się pozycjonowała. Dokonamy też audytu strony głównej i upewnimy się, czy jest na pierwszy rzut oka atrakcyjna dla odwiedzających.

Optymalizacja sklepu internetowego / strony firmowej

Po wykonanym audycie przystąpimy do optymalizacji Twojej strony. Poprawimy meta tagi i dobierzemy słowa kluczowe, tak by Google od tej pory traktowało Twoją witrynę jako wartościową i godną zaufania.

SEO lokalne

Jedną z pierwszych rzeczy, za którą się zabierzemy, będzie także pozycjonowanie na lokalne frazy. Umożliwi to dotarcie do klientów, którzy mieszkają w okolicy. Dzięki tej metodzie klient, który wpisze w wyszukiwarkę nazwę Twojej usługi wraz z pobliskim miastem, to właśnie Twoja strona będzie miała szansę być pierwszą, na jaką trafi.

SEO Long Tail (Długi ogon)

Tak zwane pozycjonowanie szerokie to metody, o których często zapomina nasza konkurencja. W ramach nich zaprojektujemy innowacyjną strategię SEO opartą na pozycjonowaniu pod dużą ilość słów kluczowych. Dodatkowo podpowiemy, co warto zmienić w Twoim serwisie by był on jeszcze bardziej atrakcyjny zarówno dla robotów Google, jak i Twoich klientów!

Link building

W ramach link buildingu będziemy umieszczać linki do Twojej strony w Internecie, na witrynach z nią tematycznie związanych. Dzięki temu roboty Google łatwiej ją zaindeksują, co przyczyni się do wzrostu pozycji na kluczowe frazy. Dodatkowo, zyskasz nowych klientów, którzy trafią na Twoją stronę z różnego rodzaju for tematycznych, czy serwisów społecznościowych. Taki klient poszukujący w Internecie danej usługi będzie bezpośrednio zainteresowany tym co oferujesz. Zyskasz więc nie tylko na pozycjonowaniu, ale również zdobędziesz klientów dla firmy!

SEO copywriting

Skuteczne SEO to również content marketing, którego ważnym elementem jest SEO copywriting. To nic innego jak ciekawe i wartościowe treści, które będziemy dla Ciebie tworzyć. Są publikowane zazwyczaj na firmowym blogu i pełnią bardzo ważną funkcję – mają na celu najpierw przedostanie się na czołowe frazy w Google, a następnie przyciągnięcie na Twoją stronę nowych użytkowników, którzy staną się stałymi czytelnikami bloga.