Web Development

Tworzymy i rozwijamy strony oraz aplikacje.

Yellowgray Software House – Zajmujemy się kompleksowym procesem wdrożenia. Zaczynając od opracowania koncepcji, stworzenia makiety funkcjonalnej, poprzez layout graficzny, programowanie, przygotowanie infrastruktury serwerowej, aż po finalne wdrożenie.

Oto lista zadań, które możesz nam zlecić do wykonania.

Strony internetowe

W oparciu o silniki WordPress oraz autorskie rozwiązania dostarczamy nowoczesne, stabilne i funkcjonalne serwisy internetowe.

Sklepy internetowe

Wykorzystując silniki PrestaShop oraz WooCommerce tworzymy nowoczesne e-sklepy, które sprzedają jak żadne inne ?.

Aplikacje internetowe i serwerowe

Dostarczamy usługi back- i frontendowe związane z tworzeniem aplikacji webowych oraz serwerowych.

Dedykowane integracje

Zapewniamy integracje stron i sklepów internetowych z zewnętrznymi systemami (CRM, ERP, Analityka, czy Marketing Automation)

Konsulting i audyt

Chętnie dzielimy się naszym know-how zapewniając wsparcie merytoryczne oraz oferując szczegółowe audyty.

Rozwój platform

Zajmujemy się również rozwojem autorskich platform e-commerce.

Indywidualne projekty

Na specjalne życzenie naszych klientów zajmujemy się też opracowywaniem oraz wdrażaniem w pełni spersonalizowanych rozwiązań.

Inne usługi

Po prostu oferujemy wszystko to, czego potrzebujesz, aby prowadzić efektywny biznes w sieci.

Poza nimi oferujemy Ci także stałą opiekę nad stworzonym produktem. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami >

Wykorzystujemy najlepsze praktyki oraz najbardziej sprawdzone technologie.

Wszystko po to, aby oferować Ci strony i aplikacje, które są…

Responsywne, po to, aby zarówno Ty i Twoi klienci mogli z nich swobodnie korzystać tak samo na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Stabilne, abyś mógł na nich polegać w każdej sytuacji i nie musiał martwić się ewentualnymi awariami. Jesteśmy tak pewni swoich umiejętności, że na każdą naszą usługę otrzymujesz indywidualny okres gwarancyjny. W ramach dodatkowej usługi SLA możesz rozszerzyć pakiet utrzymania usługi w dobrej kondycji.

Nowoczesne, aby dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone technologie PHP oraz JavaScript

Po prostu oferujemy wszystko to, czego potrzebujesz, aby prowadzić efektywny biznes w sieci.

Tworzenie stron www, aplikacji na Androida i iOS

Wykorzystując nasze doświadczenie w marketingu internetowym, doskonałą znajomość języków programowania oraz umiejętności – świadczymy kompleksowe usługi z zakresu budowania stron internetowych oraz aplikacji (zarówno webowych, jak i aplikacji na system Android czy iOS).

Tworzenie stron internetowych oraz dostarczanie aplikacji dla klientów z różnych miast (Warszawy, Białegostoku, Wrocławia, Łodzi, Gdańska, Katowic, Rzeszowa) to jeden z podstawowych elementów naszej działalności. Ponadto, świadczymy usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych, przeprowadzamy integracje różnych serwisów i aplikacji, a także zajmujemy się konsultingiem i wykonywaniem audytów już obecnych rozwiązań.

Web development, strony internetowe, platformy i aplikacje mobilne

W naszej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, dobrze przetestowanych, ale przede wszystkim stabilnych rozwiązań, które będą wspierały Twoje działania internetowe przez wyjątkowo długi okres. Do tworzenia stron www wykorzystujemy silniki WordPress’a, jak i pracujemy nad swoimi autorskimi rozwiązaniami. Do rozwoju serwisów i aplikacji służą nam głównie języki programowania PHP oraz JavaScript. Natomiast, sklepy internetowe i platformy e-handlowe budujemy w oparciu o silniki PrestaShop, WooCommerce, jak i swoje autorskie projekty.

Software House Kraków zajmuje się realizowaniem szeroko pojętych projektów, m.in. związanych z web developmentem. Tworzone są dla zleceniodawców najwyższej klasy strony internetowe, które szybko stają się konkurencyjne i zyskują uznanie w sieci. Dodatkowo na życzenie klienta powstają różnorodne platformy oraz aplikacje mobilne na Androida oraz system operacyjny iOS. Realizowane są również profesjonalne aplikacje biznesowe, a bardziej wymagającym klientom sugerowane są rozwiązania indywidualne – w stu procentach odpowiadające ich potrzebom.