Web Development

Usługa Web Development opiera się na tworzeniu oprogramowania dla firm z sektora MŚP. Nasze najwyższej klasy produkty cyfrowe tworzymy jedynie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. W naszej pracy stosujemy innowacyjne podejście, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Idąc z duchem czasu stawiamy na automatyzację procesów i dynamiczny rozwój. Nasi doświadczeni web developerzy stale poszerzają swoje umiejętności, oferując Klientom usługi na najwyższym światowym poziomie.

Oferta Web Development

W ramach oferty Web Development świadczymy usługi tworzenia oprogramowania niezbędnego do efektywnego prowadzenia biznesu w internecie.

 • Strony internetowe – oparte o aktualne wersje silnika WordPress, a na życzenie Klienta stosujemy autorskie rozwiązania programistyczne.
 • Sklepy internetowe – oparte o sprawdzone rozwiązania tj. PrestaShop lub WooCommerce. Proponujemy również rozwój autorskich platform e-commerce z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
 • Aplikacje internetowe
 • Tworzymy aplikacje serwerowe, oferując sprawdzone interfejsy API oraz usługi backend.
 • Dedykowane integracje oprogramowania i systemów informatycznych.

Klientom, którym zależy na sprawnym zarządzaniu firmą proponujemy integracje sklepów i stron internetowych z zewnętrznymi systemami takimi jak CRM, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads i wieloma innymi. Pozwoli to na stworzenie jednolitego środowiska programistycznego, które zapewni szybki przepływ informacji i ułatwi prowadzenie działań sprzedażowych, marketingowych i analitycznych. Integracja z systemami ERP usprawni procesy biznesowe, ułatwiając składanie zamówień oraz obsługę magazynu i procesów produkcyjnych.

Poza usługami tworzenia oprogramowania oferujemy również fachowy konsulting, wspierając Klientów w zarządzaniu oprogramowaniem oraz dzielimy się naszą wiedzą know how. Proponujemy też audyty projektów informatycznych autorstwa Klientów. Zapewniamy profesjonalną ocenę stworzonej struktury oprogramowania oraz wskazujemy, co warto poprawić w projekcie, by działał bez zarzutu.

Stosowane technologie

W swojej pracy posługujemy się najnowszymi technologiami. Stosujemy zarówno znane i sprawdzone platformy, takie jak WordPress, PrestaShop czy WooCommerce, z którymi bez trudu poradzi sobie nawet początkujący Klient. Dla bardziej wymagających Klientów, o dokładnie sprecyzowanych celach biznesowych tworzymy unikatowe projekty, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Projektujemy również od zera architekturę aplikacji.

Kompleksowe wdrożenia

Z doświadczenia wiemy, że stworzenie oprogramowania to dla wielu Klientów za mało. Dlatego oferujemy poprowadzenie kompleksowego procesu wdrożenia. Profesjonalnie podchodzimy do realizacji każdego projektu:

 • opracowujemy koncepcję projektu,
 • tworzymy makietę funkcjonalną UX, dzięki czemu projekt jest w pełni przyjazny użytkownikom,
 • przygotowujemy layout graficzny,
 • programujemy kod źródłowy,
 • zakładamy hosting,
 • umieszczamy stronę pod domeną Klienta.

Obsługa i administracja 

Nasza oferta Web Development wyróżnia się na tle konkurencji gwarancją jakości na produkty cyfrowe i świadczone usługi. W zależności od wykonywanego projektu okres gwarancji waha się od 3 do 6 miesięcy. Za dodatkową opłatą możliwe jest rozszerzenie gwarancji od 6 do 12 miesięcy.

Klientom, którym zależy na bezawaryjnym działaniu strony internetowej, sklepu czy systemu informatycznego proponujemy stałą opiekę nad stworzonym produktem. W ramach opłaty abonamentowej zapewniamy stały monitoring oraz administrację.

Klientów zainteresowanych współpracą lub uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.