Dlaczego pytamy Cię o budżet projektu?

Zastanawia Cię, dlaczego agencja pyta Cię o budżet, jakim dysponujesz? Wyjaśniamy, dlaczego jest to tak ważne pytanie.
we-need-to-go-deeper
Ostatnia aktualizacja z 7 marca 2022

To proste pytanie. Szanujemy Twoje pieniądze i przede wszystkim swój czas.

Przestrzeń do rozmów

Przekazanie nam informacji o realnie posiadanym budżecie określi, czy będzie przestrzeń do dalszych rozmów. Nasz zespół zdeterminowany jest do współpracy z ciekawymi projektami i dobrze rokującymi klientami. Liczymy na to, że zrealizowany projekt przyniesie nam oraz Tobie wymierne wartości w tym długoletnią współpracę.

Bazujemy na swoim doświadczeniu, które często może skutecznie zweryfikować, czy budżet minimalny, który chcesz przeznaczyć na realizację nowego projektu, jest tym właściwym.

Budżet to główny motor działań

Bądź świadom o tym, że budżet to główny motor napędowy działań w każdym projekcie. Nie chcemy angażować się w działania, które umrą po kilku tygodniach od realizacji m.in. z powodu braku wolnych środków oraz braku czasu, jaki należy poświęcić nowemu projektowi.

Pamiętaj! „Z pustego i Salomon nie naleje” – to przysłowie polskie, powinno być Twoim głównym wskaźnikiem, który należy brać pod uwagę przygotowania do projektu.

Tylko się orientuję ile to kosztuje

Rozumiemy, że część osób, na wczesnym etapie działań próbuje jedynie zorientować się, jakie musi ponieść koszty inwestycji. Nie koniecznie rozpoczynać inwestycję.

Często z pozoru „mały projekt” może być bardzo kosztowny. Nie współmierny do korzyści, które możesz z niego czerpać.

Jeżeli jesteś na tym etapie, to zachęcamy do skorzystania z warsztatów strategicznych lub zapoznania się z przygotowanymi przez nas materiałami, w których przedstawiamy przykładowe projekty od koncepcji po wykonanie-wraz z kosztorysem.

by Miro.com – meetings
& workshops online in a big way

Karty na stół

Mówimy wprost. Nie przygotujemy dla Ciebie dokładnej oferty, z kwotą co do grosza. Wykonanie rzeczowej wyceny Twojego projektu to czasochłonny proces, który uwzględnia wiele obszarów naszej działalności oraz współprac z innymi organizacjami, niezbędnymi do wykonania prac. Nie rzadko nawet kilka dni roboczych.

Koszt, który musielibyśmy ponieść na wykonanie takiej wyceny, musielibyśmy wliczyć w Twój projekt lub innej firmy. Tego nie chcemy robić. Dlatego tego nie robimy.

Mój projekt jest wyjątkowy…

Jeżeli uważasz, że Twój projekt jest wyjątkowy i potrzebujesz zorientować się w przybliżonych kosztach. Chętnie podamy Ci kwotę startową, od której możemy rozpocząć współpracę. Jeżeli kwota startowa, będzie dla Ciebie osiągalna. Zaprosimy Cię do dalszej rozmowy.