REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 140 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +3 MIES.

Przetwarzanie danych

RODO / Polityka Prywatności

Twoje informacje są w bezpiecznym miejscu.

Stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo Twoich danych, jak również Twoich klientów. Korzystamy jedynie z usług profesjonalnych organizacji oraz serwerowni spełniających najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa.

O ochronie danych i bezpieczeństwie możesz przeczytać na stronach internetowych firm, z którymi współpracujemy:

Administratorem danych osobowych jest firma Yellowgray Group sp. z o.o. z siedzibą na ul. Masarska 13/B4, 31-534 Kraków. NIP 6751655489, KRS 0000741811, REGON 380858145.

Jeżeli chcesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami mailowo.

Przetwarzanie danych osobowych przez Yellowgray Group

Na kilka ważnych pojęć

„dane osobowe” – oznaczają wszelkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej („osobie, której dane dotyczą”); możliwa do zidentyfikowania osoba fizyczna to osoba, którą można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować, w szczególności na podstawie identyfikatora takiego jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość osoby fizycznej

„administrator” oznacza osobę fizyczną lub prawną, organ publiczny, jednostkę lub inny podmiot, który samodzielnie lub wspólnie z innymi ustala cele i sposoby przetwarzania danych osobowych; jeżeli cele i sposoby takiego przetwarzania są określone w prawie Unii lub w prawie państwa członkowskiego, to również w prawie Unii lub w prawie państwa członkowskiego może zostać wyznaczony administrator lub mogą zostać określone konkretne kryteria jego wyznaczania;

„strona internetowa” – serwis internetowy dostępny pod adresem https://yellowgray.pl/

Przetwarzanie danych osobowych

Kiedy przekażesz nam swoje dane osobowe, stajemy się ich administratorem.

Twoje dane osobowe mogą być przez nas przetwarzane w celach:

  • świadczenia usług związanych z naszą działalnością np. gdy podasz nam swoje dane, umożliwisz nam skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia naszej oferty
  • marketingowych, abyśmy mogli informować Cię o zmianach i nowościach w naszej ofercie, przez nas jak również przez naszych partnerów np. w formie newslettera
  • statystycznych związanych z działaniem strony internetowej

Zakres przetwarzania przez nas danych osobowych obejmuje:

  • imię i nazwisko
  • nazwę firmy
  • adres e-mail oraz numer telefonu
  • numer NIP

Nie przetwarzamy takich danych jak pochodzenie etniczne, poglądy polityczne, dane medyczny czy dane biometryczne.

Jeżeli wykorzystujesz nasze formularze, czat bądź wysyłasz do nas wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.

Musisz wiedzieć, że jeżeli prosimy Cię o podanie danych osobowych np. na potrzeby skontaktowania się, są one niezbędne do zawarcia umowy o przystąpienie do funkcjonalności dostępnych na naszej stronie internetowych. Jeśli ich nie podasz nie będziesz mógł z nich skorzystać.

Pamiętaj, że dane osobowe przekazujesz dobrowolnie, możesz cofnąć zgodę na ich przetwarzanie w każdej chwili. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo i napiszesz, że nie chcesz, żebyśmy je przetwarzali.

Dane będziemy przetwarzać do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i statystycznych, zakończenia obsługi zapytania lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie.

Komu możemy przekazać Twoje dane osobowe

Musisz wiedzieć, że czasami możemy przekazać lub udostępnić Twoje dane osobowe podmiotom z którymi współpracujemy. Wyrażając zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych mogą zostać przez nas przekazane do wskazanych poniżej podmiotów:

Twoje dane osobowe mogą być także przekazywane do przetwarzania do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Pamiętaj jednak, że takie przekazanie może mieć miejsce tylko wtedy gdy państwo trzecie lub organizacja międzynarodowa będą spełniały warunki określane w RODO.

Jak możesz się skontaktować

Zawsze aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt, jeżeli chcesz o coś zapytać napisz do nas mail na kon[email protected]

 

 

 

Pozostałe zasoby:
Polityka Cookies