Jeżeli mam logo to czy potrzebuję agencji brandingowej? Logo to tylko pierwszy krok

Chcesz, by twoja firma była rozpoznawalna i przyciągała klientów? Nie wystarczy samo logo - poznaj, jak agencja brandingowa pomaga stworzyć kompleksowy i skuteczny system identyfikacji wizualnej, od palety kolorów po ton głosu. Zobacz, jak wykorzystać potencjał marki.
ylw_cs_masiota_11

Jeżeli już masz logo, to gratulacje. To twój pierwszy krok w kreowaniu wizerunku swojej firmy.

Sygnet – Projekt Krzysztof Cholewa

Logo to jedna część składowa

Logo czy inny znak identyfikujący Twoją markę to tylko jedna część składowa kompleksowego procesu tworzenia marki. Aby Twoja firma była rozpoznawalna i przyciągała klientów, potrzebujesz całego zestawu narzędzi, które pozwolą Ci przedstawić ją w spójny i atrakcyjny sposób.

Brand book – Poznaj wytyczne dotyczące marki – Projekt Krzysztof Cholewa

Paleta kolorów, obrazy, ikonografia, ilustracje

Paleta kolorów to kolejny ważny element, który pomaga utworzyć spójność wizualną i odpowiedni nastrój. Czcionki również odgrywają ważną rolę, ponieważ pomagają przekazać odpowiedni ton komunikacji i pomagają zachować spójność. Obrazy, ikony, infografiki i ilustracje to kolejne narzędzia, które pomagają w przedstawieniu osobowości Twojej firmy.

Ton głosu marki

Jednak nie tylko wizualne elementy składają się na markę. Ton głosu, jakim posługujemy się w komunikacji z klientami, również odgrywa ważną rolę. Czy jest on oficjalny, czy też bardziej swobodny, ma ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas klienci.

Wayfinding & signage – systemy identyfikacji przestrzennej kancelarii prawa – Projekt Krzysztof Cholewa

Potrzebujesz szerokiego zestawu narzędzi

Warto pamiętać, że znak identyfikujący Twoją firmę to tylko jeden z wielu elementów składających się na markę. Aby stworzyć osobowość swojej firmy, potrzebujesz szerokiego zestawu narzędzi, które pozwolą Ci przedstawić ją w spójny i atrakcyjny sposób. W takim przypadku warto skorzystać z usług agencji brandingowej, która pomoże Ci w stworzeniu kompleksowego i skutecznego systemu identyfikacji wizualnej.

Strona WWW Kancelarii – Projekt Krzysztof Cholewa

Twój cel i kierunek działania

Do Ciebie należy określenie celu i kierunku, w którym będziemy podążać.
Projektowanie marki jest tam, gdzie spotyka się strategia oraz kreatywność.

Dlatego jako studio projektowe zawsze staramy się dobrać najlepsze narzędzia, aby wspomóc dotarcie do celu, jaki obrałeś.