REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 140 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +3 MIES.

Rozliczenie „Time and Materials”

W Yellowgray naszą misją jest tworzenie unikalnych marek i produktów, które pomagają naszym klientom wyróżnić się na rynku. W tym procesie równie ważne, jak nasza kreatywność i innowacyjność jest transparentność i uczciwość w rozliczeniach. Dlatego wybraliśmy model rozliczenia time and materials (T&M), który pozwala nam na elastyczne i sprawiedliwe rozliczanie naszej pracy.
nasz_model_wspolpracy

Co to jest time and materials?

Model time and materials to sposób rozliczania projektów, który opiera się na rzeczywistym czasie i zasobach wykorzystanych do realizacji zlecenia. Oznacza to, że klient płaci za rzeczywiste godziny pracy, które poświęciliśmy na jego projekt, oraz za wszelkie materiały i zasoby, które zostały wykorzystane.

Dlaczego time and materials?

Wybraliśmy model T&M ze względu na jego elastyczność i przejrzystość. Pozwala on na dynamiczne dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klienta, bez konieczności renegocjacji całego kontraktu. Klient płaci tylko za to, co rzeczywiście otrzymuje, co tworzy atmosferę wzajemnego zaufania i szacunku.

Jak to działa w praktyce?

Na początku każdego projektu, razem z klientem ustalamy szacunkowy zakres prac i czas, jaki będzie potrzebny do ich realizacji. Następnie, w miarę postępu prac, regularnie informujemy klienta o liczbie wykorzystanych godzin i zużytych materiałów. Dzięki temu klient ma pełną kontrolę nad budżetem i może na bieżąco śledzić postęp prac. W naszej firmie wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do mierzenia czasu pracy takie jak toggl.com oraz do prowadzenia projektów jak asana.com, dzięki tym narzędziom na bieżąco widzimy postęp prac oraz wykorzystanie zasobów.

Gwarancja jakości

Model time and materials nie tylko zapewnia transparentność finansową, ale także gwarantuje najwyższą jakość naszych usług. Dzięki temu modelowi możemy poświęcić tyle czasu, ile jest potrzebne, aby dostarczyć produkt spełniający najwyższe standardy. Nie musimy spieszyć się, aby zmieścić się w sztywne ramy czasowe, co pozwala nam skupić się na detalach i perfekcji.

Na zakończenie

Naszym celem jest nie tylko tworzenie wyjątkowych marek i produktów, ale także budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji z naszymi klientami. Model Time and Materials to dla nas nie tylko sposób rozliczania, ale także filozofia pracy, która pozwala nam na elastyczność, transparentność i gwarancję najwyższej jakości. Dzięki temu możemy skupić się na tym, co robimy najlepiej – tworzeniu.