REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 100 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +2 MIES.

#Web Development #UI/UX Design

Gomar Witwicka

Agencja Ubezpieczeniowa Małgorzata Witwicka – firma istnieje od 1992 roku, w branży ubezpieczeniowej do 1998 roku. Zatrudnia ponad 20 agentów na pełen etat i jest jedną z największych i najczęściej nagradzanych multiagencji  w Małopolsce.

Cel realizacji

Klient zwrócił się do nas problemem wdrożenia niezbędnych zgód do formularzy kontaktowych, umieszczeniem nowych placówek firmy na podstronie kontaktowej oraz problemem aktualizacji treści na stronie internetowej.

Audyt strony internetowej, obrót o 180°

Przeprowadziliśmy audyt strony internetowej, który obrócił projekt o 180° z wdrożenia poprawek na budowę całkowicie nowego produktu.

Zastana strona internetowa posiadała duży dług technologiczny. Strona była niezgodna z obecnymi standardami. Została oparta o autorski system zarządzania treścią z niską jakością kodu źródłowego. Wyprowadzenie projektu na prostą i kontynuowanie rozbudowy tego rozwiązania wiązało się z wysokimi kosztami. Postanowiliśmy zbudować stronę internetową na nowo w oparciu o znany CMS WordPress, spełniając wszystkie wymagania biznesowe klienta.

Zadania i etapy projektu

  1. Zebranie wymagań i celów biznesowych klienta
  2. Badanie grupy odbiorczej
  3. Zaprojektowanie architektury informacji
  4. Zaprojektowanie nowej szaty graficznej
  5. Zaprogramowanie i wdrożenie strony internetowej

Poniżej prototyp strony współpraca GOMAR

Poniżej prototyp strony głównej GOMAR

Technologie i dostawcy

Idealne dopasowanie*

*przyjazny wygląd na każdym urządzeniu

Korzyści i efekty biznesowe

Dzięki wymianie strony internetowej firma otrzymała świetne narzędzie promocji swojego biznesu. Dzięki zastosowaniu najnowszej i sprawdzonej technologii uprawnieni pracownicy mogą w kilka sekund zmienić informacje na stronie (w tym zdjęcia) bez znajomości języków programowania. Dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL Let’s Encrypt zwiększono bezpieczeństwo danych klientów. Strona internetowa jest teraz nie tylko przyjazna wizualnie i bezpieczniejsza dla klientów, ale również dla robotów indeksujących. Dzięki temu strona internetowa jest lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych.

Referencja klienta:

„Współpraca z Panem Ryszardem Dańdą firma Yellowgray Group Sp. z o.o. od początku przebiegała w sposób profesjonalny i terminowy. Profesjonalność obsługi mile mnie zaskoczyła a przygotowana strona www spełniła moje oczekiwania. Wyróżnik jakim jest indywidualne podejście do zlecenia oraz wysoka jakość obsługi pozwala mi polecić firmę Yellowgray Group Sp. z o.o.” –

Małgorzata Witwicka właścicielka agencji ubezpieczeniowej Gomar Witwicka, Małopolska Sieć Multiagencji Ubezpieczeniowych

Podoba Ci się nasza praca?