REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 140 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +3 MIES.

#Software #Automation House

Oprogramowanie umożliwiające tworzenie raportu i podglądu w czasie rzeczywistym wyników sprzedażowych kodów rabatowych w systemie PrestaShop

Klient

Greckie Przysmaki to wyspecjalizowany sklep internetowy z greckimi produktami. Marka odważnie wprowadza innowację w swoją branżę.

 

Czerpiąc i wykorzystując to co najlepsze w nowoczesnej technologii i automatyzacji. Pozostawiając ludzkie i rodzinne relację ze swoimi klientami.

Problem

Marka Greckie Przysmaki dąży do popularyzacji greckiej kuchni, kuchni śródziemnomorskiej w Polsce. Podejmuje wiele akcji promocyjnych i marketingowych m.in. we współpracy z influencerami oraz ambasadorami marki.

 

W trakcie tych działań ze strony menadżera sklepu oraz ambasadorów marki pojawiła się potrzeba mierzenia i kontroli swoich wyników.

 

Dotychczasowe liczenie swoich wyników było żmudnym procesem wypełniania tabel w arkuszu kalkulacyjnym. Tracąc przy tym uwagę i czas swoich pracowników. Ręczne zarządzanie tym procesem sprawiało, że ambasador marki, nie był na bieżąco ze swoimi wynikami. 

 

Rozwiązaliśmy ten problem.

Rozwiązanie

Naszym zadaniem było zaprojektowanie rozwiązania, które pozwoli odzyskać czas pracownika oraz pozwolić ambasadorowi marki na samodzielną kontrolę swoich wyników.

 

Opracowaliśmy dedykowany moduł do systemu PrestaShop, który w sposób zautomatyzowany, bez potrzeby angażowania pracownika sklepu, umożliwia samodzielny podgląd skuteczności kodów rabatowych o dowolnej porze.

 

Pracownik sklepu jednorazowo tworzy tzw. panel ambasadora. Uzupełniając nazwę ambasadora, jego prowizję oraz wybierając wcześniej wygenerowany indywidualnie kod rabatowy.

 

W efekcie tworzony jest indywidualny panel ambasadora. Od tego momentu ambasador ma możliwość samodzielnego sprawdzenia swoich wyników w żądanym przez siebie okresie dnia, tygodnia, miesiąca lub innego zakresu dat.

 

Dostęp do pulpitu możliwy jest jedynie przez wygenerowany i unikalny link.

 

Rozwiązanie pozwoliło odzyskać czas pracownika i umożliwić stały podgląd wyników. Jednocześnie stwarzając cały program ambasadorski bardziej przejrzystym i godnym zaufania.

Widok pulpitu ambasadora

Widok tworzenia pulpitu ambasadora od strony panelu administratora

Widok wszystkich aktywnych pulpitów ambasadorskich

Zespół

Konrad Sajdak

Ryszard Dańda

Podoba Ci się nasza praca?