fbpx

"W Instytucie Le Pure wydobędziemy Twoje naturalne piękno i sprawimy, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo w swoim ciele."

Instytut “Le Pure” został wybrany “Najlepszym salonem kosmetycznym 2017 roku” A wszystko to dzięki najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie! 

Naszym zadaniem było stworzenie wizerunku marki, tak aby oddawał on profesjonalizm personelu oraz wysoki poziom wykonywanych usług. Jednak sam wygląd to za mało, nasza agencja stawiła czoła autorskim rozwiązaniom oraz funkcjonalnością a wszystko po to by nawigacja serwisu była wygodna i pozwalała w łatwy sposób dotrzeć do każdej informacji zawartej na stronie.

Czujesz się przekonany?

Skontaktuj się z nami, wyślij brief (chociaż bez niego też damy radę) i zacznijmy pracę nad Twoim projektem.

Yellowgray Group sp. z o.o.

ul. Masarska 13/B4,
31-534 Kraków

(+48) 579 078 470
[email protected]

© 2019 Yellowgray Group

Le Pure Instytut medycyny estetycznej

Le Pure Instytut medycyny estetycznej to najbardziej rozpoznawalna marka w południowej części Polski. Marka została wybrana „Najlepszym salonem kosmetycznym 2017 roku” w plebiscycie „Mistrzowie urody 2017” 

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej

Naszym zadaniem było nie tylko stworzenie strony internetowej ale również ciągłe utrzymanie jej w dobrej kondycji. Ciągłe aktualizowanie kodu jak i treści. Strona internetowa każdego dnia generuje nowych klientów