REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 100 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +2 MIES.

Portfolio

Synchronizacja kas fiskalnych POSNET z wFirma dla Greece Company

Greece Company to firma zajmująca się produkcją greckich produktów. Firma jest również importerem i dystrybutorem greckiej żywności w Polsce. W swoim portfolio posiada takie marki jak Greckie Przysmaki oraz Oliwa Ze Wsi

Cel realizacji

Klient zwrócił się do nas z problemem braku synchronizacji kas fiskalnych POSNET z wFirma.pl oraz brakiem kontroli sprzedaży w placówkach. Celem realizacji było rozwiązanie tego problemu wraz z wprowadzeniem obsługi skanera kodów kreskowych oraz automatycznej wagi produktów.

 

Dodatkowo fizycznie sprzęt musiał być na tyle niewielkich rozmiarów, że będzie można go użytkować w terenie- po wielu konsultacjach z firmami dostarczającymi rozwiązania kas fiskalnych. Klient postanowił nam zlecić stworzenie dedykowanego rozwiązania skrojonego pod jego wymagania.

Prace

Nasza firma wykonała dedykowane rozwiązanie, które pozwala na:
  • Kontrolę stanów magazynowych w fizycznej placówce
  • Zdalne drukowanie faktur i paragonów z platformy wFirma.pl
  • Wprowadzenie synchronizacji online kasy fiskalnej w tym bazy SKU produktów (cen, nazw, ilości magazynowej, kodów EAN) z wFirma.pl
  • Wprowadzenie obsługi skanera kodów kreskowych, automatycznej wagi produktów.
  • Możliwość zdalnego wykonania synchronizacji z kasą fiskalną poprzez komunikację bluetooth oraz przewodową USB
Aplikacja działa w środowisku Windows 10. Wkrótce Android.

Technologie i dostawcy

Korzyści i efekty biznesowe

Stworzone przez nas oprogramowanie spełnia wszystkie wymagania biznesowe naszego klienta. Dzięki zaprojektowaniu i wdrożeniu dedykowanej aplikacji klient ma możliwość w pełni zsynchronizować kasy fiskalne POSNET z platformą wFirma.pl.

Kasy fiskalne POSNET jako POS w pełni zsynchronizowane z wFirma.pl

Dzięki naszej aplikacji, świetnej platformie wFirma.pl oraz urządzeniom POSNET nasz klient dostał ultramobilne rozwiązania, które można zastosować w niemal każdych warunkach m.in. w fizycznych placówkach czy podczas targów. W każdym miejscu aktualne dane sprzedażowe.

Opinia o Yellowgray Group

„Yellowgray Group to zaufany partner biznesowy. Od wielu lat dostarcza nam rozwiązania technologiczne, które znacząco przyczyniły się do rozwoju naszej firmy. Firma pomogła mi rozwinąć sprzedaż greckich produktów. Dzięki owocnej współpracy stajemy się potężną polską marką produkującą i sprzedającą grecką żywność. Wspólnie z firmą yellowgray wprowadziliśmy wiele produktów na rynek, które kochają nasi klienci. Dzięki wizjonerskiemu podejściu firmy wprowadzamy kolejne zaawansowane technologie w naszą branżę.”