REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 100 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +2 MIES.

Portfolio

MVP – System Web Scraperów dla MojeHobby.pl

Mojehobby.pl to największy internetowy sklep modelarski w Polsce oraz jeden z największych w Europie. Aktywnie działa w 21 krajach, swoje towary wysyła do wszystkich krajów na naszym globie. W swojej ofercie posiada przeszło 42 tysiące produktów.

Cel realizacji

Naszym zadaniem było stworzenie systemu do web scrapingu danych oraz jego integracja z autorską platformą sklepową klienta.

 

Dodatkowym zadaniem było przygotowanie scenariuszy, które pozwalały na pobieranie określonych danych z wskazanych przez klienta stron internetowych.

 

System został stworzony jako część prac nad automatyzacją firmy. System wspiera pracowników m.in. podczas katalogowania produktów oraz weryfikacji informacji o produkcie dzięki pozyskaniu danych o produkcie z wielu niezależnych źródeł.

Etapy projektu

  1. Zebranie danych od klienta
  2. Analiza problemu
  3. Konsultacje
  4. Prace programistyczne nad fundamentem systemu
  5. Testy i integracja z systemem klienta
  6. Prace programistyczne związane z scenariuszami
  7. Wdrożenie rozwiązania

Wystarczy wskazać cel

Do działania wystarczy stworzyć scenariusz w którym znajdzie się cel. Scraper zacznie działać a dane trafią do systemu. Nie ważne czy cel ma jedną stronę czy dziesiątki podstron. Rozwiązanie bez problemu poradzi sobie z dynamicznymi i najbardziej złożonymi stronami internetowymi pobierając z nich dane.

Technologie i dostawcy