REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE PROJEKTY Z BUDŻETEM + 100 000 PLN NETTO / NAJBLIŻSZY TERMIN +2 MIES.

#Wdrożenie technologii

Wdrożenie usług Cloudflare dla Greece Company (Greckie Przysmaki)

Klient: Greece Company sp. z o.o.

Właściciel m.in. greckieprzysmaki.pl oraz greececompany.pl

Wdrożenie objęło 20 domen internetowych

w tym dostępy do platformy e-commerce, systemu B2B i stron internetowych. 

Bez zakłócenia ich pracy oraz pracowników firmy.

Materiały promocyjne
marki Cloudflare

Globalna sieć zbudowana z myślą o chmurze

Cloudflare to globalna sieć zaprojektowana tak, aby wszystko, co podłączasz do Internetu, było bezpieczne, prywatne, szybkie i niezawodne.

Cloudflare pomaga zmienić niepewność gospodarczą w możliwości

Obecnie organizacje borykają się z niepewnością ekonomiczną, kurczącymi się budżetami i brakiem jasności co do tego, w jaki sposób rozwijać swoją działalność.


Cloudflare pomaga odzyskać kontrolę w tym środowisku na trzy sposoby.

by Cloudflare.com

Kontrola wydatków

Uzyskaj lepszą kontrolę nad wydatkami i obniżenie TCO

by Cloudflare

Zmniejszenie ryzyka związanego z łańcuchem dostaw

Wyeliminowanie czasu realizacji zamówień na sprzęt i niepewności cenowej

analytics-data

Zwiększenie elastyczności biznesowej

Poruszanie się w zmieniającym się krajobrazie biznesowym z większą elastycznością

Kompleksowa ochrona przed DDoS

Zbudowane dla wszystkiego, co jest podłączone do Internetu

 

Ochrona Cloudflare przed atakami DDoS zabezpiecza strony internetowe, aplikacje i całe sieci, jednocześnie zapewniając, że wydajność legalnego ruchu nie jest zagrożona.

 

Sieć Cloudflare o przepustowości 142 Tbps blokuje średnio 117 miliardów zagrożeń dziennie, w tym jedne z największych ataków DDoS w historii.

https://www.cloudflare.com/ddos/

Co jest chronione?

Cloudflare oferuje trzy rozwiązania do ochrony przed DDoS, zaprojektowane tak, aby chronić wszystko, co jest podłączone do Internetu:

 

Usługi Cloudflare DDoS:

  • Website DDoS Protection – Web Services (L7): niemierzona i bezpłatna we wszystkich planach usług Cloudflare dotyczących aplikacji internetowych.
  • Application DDoS Protection – Spectrum (L4): usługa reverse proxy, płatna dla wszystkich aplikacji TCP/UDP (gry, VOIP itp.).
  • Ochrona przed DDoS w sieci – Magic Transit (L3): dla sieci lokalnych, chmurowych i hybrydowych. Połączenie ochrony przed DDoS, akceleracji ruchu i nie tylko.
https://www.cloudflare.com/ddos/
https://www.cloudflare.com/cdn/

Cloudflare CDN

Szybka, zwinna i bezpieczna sieć globalna

Cloudflare oferuje ultraszybkie dostarczanie statycznych i dynamicznych treści przez naszą globalną sieć brzegową. Precyzyjnie kontroluj sposób buforowania treści, zmniejsz koszty przepustowości i skorzystaj z wbudowanej, niepomiarowej ochrony przed DDoS.

 

by cloudflare.com

Globalna sieć

Cloudflare zbudował rozległą globalną sieć centrów danych, które buforują statyczne treści bliżej użytkowników i dostarczają dynamiczne treści przez najszybsze i najbardziej niezawodne prywatne łącza szkieletowe.

by cloudflare.com

API First

Sieć Cloudflare jest oparta na API-first, co pozwala klientom łatwo zautomatyzować przepływy pracy z wysoce granularną kontrolą nad tym, jak zawartość jest buforowana i oczyszczana. Dzięki Cloudflare Workers klienci mogą łatwo dostosować buforowanie do potrzeb swojej aplikacji.

by Cloudflare.com

Zwiększona oszczędność

Poruszanie się w zmieniającym się krajobrazie biznesowym z większą elastycznościąBuforowanie treści w sieci Cloudflare zmniejsza potrzebę pozyskiwania treści z miejsca pochodzenia, co obniża koszty. Dodatkowo, współdzieleni klienci partnerów Cloudflare są uprawnieni do znacznie obniżonych opłat za cloud egress z Bandwidth Alliance.

Dostarczanie treści statycznych i dynamicznych

Cloudflare obsługuje miliony właściwości internetowych i inteligentnie kieruje żądania treści w swojej sieci wzdłuż najszybszych ścieżek za pomocą Argo Smart Routing.

 

Ruch może być również zrównoważony pod względem obciążenia w wielu miejscach pochodzenia, wykorzystując bliskość i opóźnienia sieciowe w celu określenia najbardziej efektywnego miejsca docelowego dla każdego żądania.

Wysoce konfigurowalny CDN

Cloudflare umożliwia zaawansowaną kontrolę nad tym, jak treści są buforowane w jego sieci. Reguły strony pozwalają określić konkretne zachowanie dla poszczególnych adresów URL, w tym co jest buforowane i jak długo. Cloudflare Cache API pozwala klientom na większą kontrolę nad tym, jak treść jest buforowana i poprawia współczynnik trafień w pamięci podręcznej dzięki zaawansowanemu routingowi i kanoniczności adresów URL.

Większa oszczędność pasma

Buforowanie treści w sieci Cloudflare zmniejsza liczbę żądań do źródła poprzez serwowanie statycznych treści z centrum danych Cloudflare, minimalizując zużycie przepustowości.

 

Cloudflare oferuje przewidywalne ceny za przepustowość, bez gwałtownych wzrostów cen, gdy zostaniesz zaatakowany. Klienci hostujący swoje witryny u partnerów Cloudflare mogą zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować koszty przesyłania danych z dostawcy usług hostingowych do Cloudflare, gdy żądana jest zawartość dynamiczna.

Granularny wgląd w pamięć podręczną

Uzyskaj użyteczny wgląd w buforowanie swojej witryny, aby uzyskać lepszy współczynnik cache-hit i jeszcze bardziej obniżyć koszty przepustowości.

  • Zobacz dokładnie, które zasoby na Twojej stronie są buforowane, a które nie. Dokonaj zmian w konfiguracji, aby poprawić współczynnik cache-hit.
  • Uzyskaj widok pulpitu nawigacyjnego wydajności witryny w oparciu o obsługiwane żądania i transfer danych, aby zoptymalizować wydajność, jak również oszczędności.
  • Filtruj według nazw hostów lub zobacz listę głównych adresów URL, które nie zostały zbuforowane za pomocą intuicyjnych wykresów drill-down bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Odpowiedni CDN dla wideo

Cloudflare oferuje bogaty ekosystem usług związanych z wydajnością i bezpieczeństwem, dostosowanych specjalnie do filmów wideo. 

 

Globalna sieć anycast firmy Cloudflare zapewnia szybkie dostarczanie wideo, z krótszymi czasami uruchamiania i mniejszym buforowaniem, niezależnie od tego, gdzie znajdują się odwiedzający.

 

Funkcje takie jak Concurrent Streaming Acceleration dodatkowo optymalizują dostarczanie wideo na żywo, nawet do wielu jednoczesnych użytkowników w skali z minimalnymi opóźnieniami od końca do końca.

Wsparcie dla protokołu HTTP/3

HTTP/3 to najnowsza generacja protokołu, który zasila sieć WWW. Zamiast używać TCP jako warstwy transportowej, HTTP/3 wykorzystuje QUIC, nowy internetowy protokół transportowy, który jest domyślnie szyfrowany i pomaga przyspieszyć dostarczanie ruchu.

 

Obsługa HTTP/3 przez Cloudflare umożliwia szybsze, bardziej niezawodne i bezpieczniejsze połączenia z witrynami i interfejsami API.

Porozmawiajmy
o współpracy

Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swoich potrzebach podczas krótkiej 15-minutowej rozmowy.

Tyle wystarczy, abyśmy wspólnie ustalili, jak możemy Ci pomóc.

Ryszard Dańda

Co-Founder Yellowgray

+48 579 078 470
[email protected]

 

Dla klienta wykonaliśmy również

Raportowanie i podgląd wyników w czasie rzeczywistym

Moduł dla Greckie Przysmaki

Wdrożenie technologii

Google Workspace x Greece Company

Wdrożenie technologii

Emaillabs x Greece Company

Custom development

Front-end sklepu Greckie Przysmaki

Wdrożenie technologii

DigitalOcean x Greece Company

UI/UX & Web design

Greece Company

Zobacz pozostałe projekty

Wdrożenie technologii

Cloudflare x Yellowgray Group

Custom development

System Web Scraperów dla PJB

Custom development

Implementacja Google Cloud Translation dla PJB